BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Renault firması, üretimini yaptığı Renault ve daica marka araçları için yedek parça üretimi yapmaktadır. 1998 yılında motrio markası ile yedek parça üretmeye başlamış ve araçlarında bu markaya ait ürünleri kullanmaktadır. Servisimizde Renault ve Dacia marka araçlara motrio lastik ürünlerini kullanıyor ve yedek parça değişimlerinde bu marka ürünlere öncelik veriyoruz. Tüm yedek parçalar bu marka ile üretilmektedir. Motrio ımpulsion ürünleri araçlar üzerinde orijinal ürün olarak gelmekte ve bizlerde değişimlerde bu markanın ürünlerini kullanmaktayız.

Yağ Değişimi

Servisimizde, araçlara uyguladığımız periyodik bakımlarda motrio yağ çeşitlerini kullanmaktayız. Bu yağ ürünleri Renault ve Dacia marka araçlar için garantili ürünlerdir. Firmamız, periyodik bakımlar ile birlikte araçlarda oluşabilecek çeşitli elektronik arıza hatalarını gidermekte ve araçların sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Ekonomik motrio ürünleri hem orijinal hem de diğer ürün çeşitlerine göre daha hesaplıdır. Firmamız vermiş olduğu servis hizmetlerinde, hem hizmet kalitesi hem de hesaplı işlemleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Yağ değişim işlemlerine önem veriyor ve her araç için zamanında değişimin yapılması için müşterilerimizi önerilerde bulunuyoruz.

Renault Servisi

Renault servis bakım hizmetleri vermek için kurulmuş bulunuyor ve hizmetlerimizi İstanbul bölgesinde veriyoruz. Renault satış sonrası işlemlerinde firmamız, Renault ve Dacia marka araç kullanıcılarına her türlü servis hizmetini vermektedir. Renault mekanik ürünler firma tarafından belirlenen ve üretilen orijinal ürünlerdir. Renault servisi olarak, bakımı yapılan her araca öncelikle orijinal ürünleri kullanmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda en ekonomik servis hizmetlerini kendilerine sunuyoruz.

Dacia Marka Araçlar

Servisimizde Dacia marka araç bakımlarında da Renault tarafından yedek parça markası olarak üretilen motrio markalı ürünleri kullanıyoruz. Dacia satış sonrası servis hizmetlerinde, firmamız her zaman kaliteye önem vermekte ve yapılan işlemler sonunda müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktayız. Dacia servis bakım çalışmalarımızda, deneyimli ve eğitimli personellerimiz kullanılmaktadır. Renault ve Dacia mekanik ürünler firmamız tarafından temin edilmekte ve bakım hizmetlerinde orijinal ürünler kullanılmaktadır. Yakıt ve bakım açısından ekonomik araçlar olduğu için ülkemizde tercih edilen binek ve ticari araçlar olarak kullanılmaktadır. Dacia marka tüm araçların her türlü bakımlarını yapıyoruz. Arıza tespiti, arızaların giderilmesi, periyodik bakımlar dahil tüm satış sonrası hizmetleri güvenli bir şekilde veriyoruz.

Bayilik ve Servis

Renault yetkili bayi olarak çıktığımız yolda, Renault grubu tüm araçların satış ve bakım hizmetlerini veriyoruz. Son yıllarda Renault ile birlikte Dacia yetkili bayi hizmetlerini birlikte sunuyoruz. Firmamız bünyesindeki tüm satış elemanlarımız, sizlere ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz araç modellerinde yardımcı olmaktadır. Renault yetkili bayi hizmetlerimiz ile Renault ve Dacia marka otomobil ve ticari araç satışlarını gerçekleştiriyoruz. Bayilik ve servis hizmetlerimizde güven bizler için önemlidir. Müşterilerimize satış yapmadan önce bizlere güvenmelerini sağlıyoruz. Sahip oldukları araçları kullanırken servis ihtiyaçlarını gideriyor ve onlara hızlı, güvenli servis hizmetleri sunuyoruz.

Güvenli ve Hızlı Servis Hizmetleri

Araç sahipleri, araçlarının bakım ve servis işlemleri için fazla zaman kaybetmek istemez ve bu hizmetlerin kısa sürede tamamlanmasını isterler. Renault servisi olarak bizler, müşterilerimizin araçlarına yapılacak olan tüm bakım ve servis hizmetlerini, güvenli hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Servisimiz içerisinde Dacia servisi olarak da hizmet veriyoruz. Hem Dacia hem de Renault marka tüm araçlarınızı servisimize getirebilir ve tüm bakımlarını yaptırabilirsiniz. Servisimizde, araçlarınız için yağ değişimi, mekanik kontrolü, periyodik bakımların takip edilmesi, her türlü kaza ve arıza onarımları gibi işlemler güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız, tecrübeli çalışanları ile servis hizmetlerinin yerinde ve doğru yapılmasını sağlamaktadır.

 

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv