BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Otomobiller ülkemizde ve dünyada en sık kullanılan ulaşım aracı haline gelmiştir. Otomobiller özgür bir ulaşımın simgesidirler. Otomobiller hakkında dikkat edilmesi gereken konuysa düzenli olarak bakımlarının yapılmasıdır. Otomobillere yapılacak periyodik bakımlar onların daha uzun ömürlü olmalarını sağlayan önemli etkenlerdendir. Biz de motor mekanik işleri yapan bir firma olarak otomobillerin her türlü periyodik bakım kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Merkezimize gelerek her türlü marka aracın her türlü modelinin bakımını yaptırmak mümkündür.

Genel bakım otomobilde bir sorun çıktığı zaman değil gerektiğinde yapılmalıdır. Belli bir kilometre yapıldıktan sonra ya da belli bir zaman geçtikten sonra yapılmalıdır. Bakımlar sürekli olarak tekrarlanarak otomobilde oluşabilecek sorunların önceden önlenmesi sağlanabilir. Bu da ileride ortaya çıkacak sorunlarda daha az gider oluşturur.

Otomobil Yedek Parçaları

Firma olarak aynı zamanda periyodik bakımlarda ya da tamir işlemlerinde parçalar kullanmaktayız. Orjinal yedek parça kullanarak araçların tam performansla çalışmalarını sağlamaktayız. İkinci el yedek parçaların kullanımı araçta bazı sorunlara yol açabildiğinden orijinal parça kullanımı gereklidir. Çoğu markanın orjinal yedek parçalarını bulundurarak tamir işlemlerinde kullanıyoruz. Firma olarak amacımız orjinal parça kullanarak tamirat yapmak ve bunu en uygun fiyata sunmak.

Otomobil Ayarları

Otomobillerde belli zamanlarda yapılması gereken ayarlamalar vardır. Bunlardan biri de rot balans ayarı olarak bilinir. Aracın tekerleklerinin doğru şekilde hizalanması ve eş güdüm içinde çalışması için bu ayar yapılmalıdır. Rot ayarı tekerleklerin arasındaki uzaklık ve açının birbirine eşit olmasıdır. Balans ayarı ise dengeyle alakalıdır. Aracın yükünü dört tekerlek sırtlar ve aracın ağırlığı da bu dört tekerleğe eşit şekilde dağılmalıdır. Aksi durumlarda araç dengesiz hareket eder ve yol tutuşu zayıflar. Bu nedenle bu iki ayarın yapılması hayatı önem taşır.

Merkezimize gelerek rot ve balans ayarlarını en uygun fiyata yaptırmak mümkündür. Bilgisayar üzerinden yapılan ayarlamalarda hata payı oldukça düşük olmaktadır.

Araçlarda bazı donanımlar bulunur. Bunlardan biri de klimadır. Klimalar araçta önemli bir donanım olup çeşitli gazlar aracılığıyla çalışırlar. Firma olarak klima gaz dolumu ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Aracınızın markası fark etmeksizin hepsine klima gazı dolumu yapmaktayız.

Renault Bakım

Ülkemizde en çok kullanılan markalardan biri Renault olarak gösterilebilir. Renault marka araçları aldıktan sonra Renault satış sonrası destek ihtiyacı da doğmaktadır. Bu araçların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Renault servis bakım işleri gibi konularda oldukça kaliteli bir hizmet verdiğimizi garanti ediyoruz. Renault mekanik ürünler ihtiyacında da orjinal parçaları müşterilerimize sunmaktayız.

Firma olarak Renault yetkili bayi olarak hizmet veriyoruz. Renault servisi ihtiyaçlarında tüm müşterilerimize eşit hassasiyet göstererek uygun fiyata hizmet sunuyoruz. Servis hizmetlerimizde güven unsurunu en üstte tutacağımızı garanti veriyoruz.

Dacia Bakım

Dacia markası da Renault grubuna bağlı bir markadır. Renault’da olduğu gibi Dacia satış sonrası hizmetlerini de vermekteyiz. Dacia servis bakım işlerinde öncü firmalardan olarak deneyimli ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Yine Renault markasında sunduğumuz gibi Dacia mekanik ürünler gerektiği zaman yardımcı olmaktayız.

Dacia servisi arayan ama bulamayan kişilere ivedilikle hizmet veriyoruz. Periyodik bakım, tamirat, parça değişimi gibi birçok işlemi merkezimde yapıyoruz. Tamirat işlemlerinde değişen tüm parçalarda orijinal parça olarak kullanıyoruz. Ustalarımız oldukça deneyimli olup tamirat işlemlerini kısa zamanda çözerek müşterilerimize teslim etmektedir.

Bir Renault yetkili bayi olarak aynı zamanda Dacia yetkili bayi hizmeti de vermekteyiz. Dacia servisi arayan kişilere en yetkili ustalarımızla kaliteli ve uygun fiyata bakımlar sunuyoruz. Ustalarımız oldukça deneyimli olup herhangi bir hataya yer vermemektedirler.

 

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv