BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan araçlarımızın ve otomobillerimizin tamirini ve bakımını yaptırmak oldukça önemlidir. Araçlar kolay kolay büyük hasar ile karşılaşmazlar. Yani eğer kaza sonucu bir hasar meydana gelmemişse söz konusu büyük bir hasar meydana gelmez. Ancak araç için de zaman zaman küçük ölçekli hasarlar meydana gelebilir. Bu hasarlar kaporta veya aracın başka bir bölümünden kaynaklanabilir. Söz konusu olan bu hasarlara aslında aracın görünümünü en az büyük ölçekli hasarlar kadar etkiler ve bozar. Görünümün en büyük ögelerinden birisi olan boya da özellikle dikkat edilmesi gereken ve tamiri için, yenilenmesi için zaman kaybedilmeyecek bir mahiyete sahip parçalardan birisidir.

Görünüm Kalitesi

Söz konusu olan araçlar bazen plastik tampon gibi özelliklere sahip olabilir. Bu da zarar görme ve dolayısıyla da hasar alma ihtimalini bir kat daha arttırır. Bunun dışında araç için ufak da olsa çok önemli olan iç döşeme de özenle dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Firma olarak biz de bu tarz dokunuşları yaparak sahip olduğunuz aracın çok daha güzel ve kullanışlı olmasını sağlıyoruz. Yine ön cam konusunda da ufak tefek sorunlarınıza en orijinal tamirleri yapıyor ve aracınızın eskiden çok daha yeni ev iyi olmasını sağlayabiliriz.

Araçların Bakımı

Sahip olduğunuz araçları çok daha uzun süreler kullanmak için ve her zaman da çok yeniymiş gibi kullanabilmek için ufak dokunuşları kesinlikle yapmanız lazımdır. Örnek olarak döşeme lekeleri birçok sürücünün ve araç sahibinin en büyük sorunlardan birisidir. Yine satın alacağınız Renault satış sonrası ufak sorunlar ile karşılaştığınızda firmamızı tercih edebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Söz konusu olan Renault servis bakım hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz gibi firmamızı da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yine bu konuda aracınızın Renault mekanik ürünler de tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Minik Dokunuşlar

Firmamızın çalışmış olduğu markalardan birisi olan Dacia satış sonrası da aracınıza minik dokunuşlar yapabilirsiniz. Söz konusu olan ve oldukça kullanışlı olan Dacia servis bakım ücretlerini de ödeyerek aracınızın tamiratlarını yapabilirsiniz. Aslında araçlarda önemli olan ufak dokunuşlar ve ufak tamirler olarak bilinir. İşte Dacia mekanik ürünler de size bu konuda en iyi hizmeti sunabilir. Tüm bu hizmetleri firmamızı kullanarak veya sitemizi ziyaret ederek rahatlıkla alabilir ve kullanabilirsiniz. Birçok farklı marka ve araç firması ile çalışıyor ve aracınıza göre size en iyi hizmeti veriyoruz. Yine Renault yetkili bayi de bu alanda size hizmet verebilir.

İç ve Dış Şıklık

Araç sahibi olan birçok insan araçlarının iyi görünmesi ve daha şık olması için Dacia yetkili bayi aracılığıyla bu hizmetleri alabilir. Bunun dışında yine Renault yetkili bayi de bu alanda hizmet alabileceğiniz kurumlar arasında yer alıyor. Bu şıklık yarışında en iyi ve en şık araca sahip olmak istiyorsanız firmamızı ya da sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz de birçok araca ve markaya uygun ürünler ve boyalar mevcuttur. Bu konuda hangi araca ve modele sahip olursanız olun en şık ve en kaliteli araçlar için tek yapmanız gereken firmamızın hizmetlerinden yararlanmaktır.

Anlaşmalı Olan Bayiler

Firma olarak Renault servisi ve birçok farklı alanda araçlarınızın onarımını rahatlıkla yapabilirsiniz. Yine Dacia servisi ile de yapmış olduğumuz ortaklıklar sonucunda da her türlü parça ve her türlü mekanik ürünlerin araçlarda kullanılmasını ve araçlarınızın daha da şık görünmesini sağlıyoruz. Tüm bunlarla beraber müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerin isteklerine cevap vermek için çaba harcıyor ve hizmet üretiyoruz. Siz de tüm bu hizmetleri kullanarak sahip olduğunuz araçların çok iyi görünmesini ve her zamankinden daha kaliteli olmasını sağlayabilir. Bunu da firmamızın sunduğu hizmetler ile yapabilirsiniz.

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv