BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Araçlar günümüzde artık vazgeçilmezlerimiz arasına giren ulaşım için kullandığımız aletlerdir. Her konuda bizlere oldukça yararı olan bu araçları kullanırken veya satın alırken oldukça titiz davranırız. Bazen aldığımız aracı beğenmeyip değiştirmeyi bazen de sadece ufak değişiklikler yapmak isteriz. Örnek olarak lastik beğenilmeyebilir ve bunun yerine farklı modellerdeki lastiklerin takılması istenebilir.

Orijinal Parçalar

Firma olarak kendini bu araba ve otomobil parçaları konusunda geliştiren ve bu konuda hizmet veren biz de söz konusu lastik seçimi veya başka işlemleriniz için size yardımcı oluyor ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Aracınızdaki lastik tamiri veya jant değişimi gibi işlemleri alanında uzman olan kaliteli ekiplerimiz ile yapmaya çalışıyoruz. Piyasa da farklı modellerdeki jant hizmetleri veren birçok firma mevcuttur. Ancak bu konuda isteklerinize de kulak vererek firma olarak en iyi lastik değişimi ve jant hizmetlerini biz firma olarak vermeye çalışıyoruz. Bu konu ile ilgili olarak ve ihtiyacınız olan lastik jant parçaları ile ilgili olarak sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Uzman Ekipler

Her firmanın başarısındaki sır çalışanlarının sahip olduğu yetenek ve sahip oldukları kaliteli hizmet anlayışıdır. Biz de firma olarak bu hususa özellikle dikkat ediyor ve kaliteli, müşteri odaklı bir çalışma sistemini benimsemeye çalışıyoruz. Birçok farklı marka ile de birlikte çalışıp ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışıyoruz. Örnek olarak Renault satış sonrası aracınızda meydana gelen bir sorundan dolayı rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Söz konusu Renault servis bakım ücretlerini de ödemeden bizi tercih edebilir ve sorunlarınızdan arabanızla beraber kurtulabilirsiniz. Her araba markasında ve firmasında olduğu gibi Renault mekanik ürünler sizin ihtiyacınızı bir nebze oldun giderebilirken kaliteli bir hizmet için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Çalışma Sistemi

Firma olarak hangi marka araç olursa olsun amacımız müşteri odaklı çalışma sistemi ve müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin memnuniyeti için söz konusu hizmetleri veriyoruz. Yine örnek olarak Dacia satış sonrası aracınızda jant ve tekerlek değişikliği yapabilirsiniz. Ya da Dacia servis bakım ücretini yine ödemeden söz konusu olan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Birçok araç firmasında olduğu gibi Dacia mekanik ürünler de sizin ihtiyacınız olan parçaları giderebilir ve isteklerinizi karşılayabilir. Ancak kaliteli bir hizmet almak için firmamızı tercih etmek sizin için faydalı olacaktır. Çalışma sistemi olarak ve modeller olarak belirli markalardaki araçların parçaların ürünlerini firma olarak daha çok barındırıyor ve tercih ediyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi gerek Renault yetkili bayi gerek de Dacia bayileri ile ortak çalışmalarımız vardır.

Ürün Ortaklıkları

Sahip olduğumuz hizmetlerle ve Dacia yetkili bayi gibi kurumlarla size en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyor ve hizmet üretiyoruz. Yine Renault yetkili bayi ile de ortak çalışmalarımızı devam ettiriyor ve ihtiyacınız olan ürünleri sizlere tedarik ediyoruz. Siz de tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak ve tamamen kendi seçiminiz olan tekerlek, jant modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İş yapacağınız Renault servisi ile ortak çalışarak tüm ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Yine Dacia servisi ile de aynı hizmeti sunuyoruz.

Farklı Modeller Ve Ürünler

Sahip olduğunuz aracın farklı modellerde ve tarzlarda tekerleklere ve jantlara sahip olmasını isteyebilirsiniz. Bu farklılık hem size hem de aracınıza farklılık katacaktır. İşte bunun için tek yapmanız gereken sitemizi ya da firmamızı tercih ederek tüm bu modelleri fark etmek ve kullanmaktır. Bu sayede kullanmış olduğunuz aracı tamamen kendinize özgü modeller ile dizayn edebilir ve değiştirebilirsiniz. Sadece söz konusu olan bu parçalar ile ilgili değil aynı zamanda tekerlek ve jant tamirleri için de sitemizi ve firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu hem sizin için hem de aracınız için iyi bir seçim olacaktır.

 

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv