BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Kullanmış olduğunuz araçlarda sorun yaşamamak ve araçlarınızın arıza yapmadan kullanılabilmesi için motor yağı kontrolünü düzenli yapmalısınız. Araçlarınızda km’sine göre yağ bakımlarını düzenli yaptırdığınızda aracınızda kolay kolay arıza meydana gelmeyecektir. Bizler araç bakım servisi olarak tüm müşterilerimize, ne zaman yağ değişimi yapabileceklerini söylüyoruz. Motor yağ filtresi değişimlerini yaptığımızda etiket yazarak müşterilerimizin km kontrolü yapmasını sağlıyoruz. Ayrıca belirli aralıklarla araçlarının yağ durumlarını ve seviyesini kontrol etmelerini sağlıyoruz.

Yağ Değişiminin Önemi

Firmamız, araçlarda yağ bakımlarının zamanında yapılması ve yağ değişiminin önemi konusunda, tüm müşterilerini bilgilendirmektedir. Motor yağı seçimi yaparken, araçların modellerine göre yapıyor ve en kaliteli yağ çeşitlerinin kullanılmasını sağlıyoruz. Araç yağı değişimi kullanılan yağın özelliklerine göre belirli km’lerde yapılmaktadır. Servisimizde yağ değişimi işlemlerini hemen yaptırabilir ve hiç beklemeden aracınızın yağ bakımlarının ve değişimlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli çalışan mekanik sistemlerin düzenli olarak yağlanması ve hareketli parçalar arasındaki sürtünmenin en aza indirilmesi gerekir. Araçlarda kaliteli yağ kullanarak, hem aracın düzenli çalışmasını hem de çalışan parçaların korunmasını sağlıyoruz.

Araç Servis Bakımları

Renault servis bakım hizmetleri veren firmamız, müşterilerimizin araçlarına tam bakım yapmaktadır. Renault satış sonrası hizmetlerimizde periyodik yağ değişimi, mekanik sistemler kontrolleri dahil tüm bakımları yapıyoruz. Servisimizde Renault mekanik ürünler çeşitlerinin tamamını orijinal ürünlerden kullanarak, garantili hizmet veriyoruz. Firmamızdan ya da farklı yerlerden satın almış olduğunuz ve kullandığınız araçların bakımlarını servisimizde yaptırabiliyor, araçlarınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Dacia Servisi

Ülkemizde Dacia ve Renault marka araçların tüm bakım hizmetleri aynı servis hizmetlerinde verilmektedir. Bizlerde Renault servisi olarak, Dacia satış sonrası hizmetlerini veriyoruz. Dacia servis bakım hizmetleri için bizlere ulaşabilir ya da servisimize gelerek istediğiniz bakım hizmetlerini alabilirsiniz. Dacia mekanik ürünler ile Renault ürünleri birbirine benzemekte ve birçok ürün her iki markaya ait modellerde de kullanılabilmektedir. Dacia servisi olarak hizmet vermekte ve tüm Dacia marka araç kullanıcılarına garantili hizmet vermekteyiz.

Bayi Hizmetlerimiz

Firmamız, ülkemizde insanlara güvenli araç satışı ve araç bakım hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Renault yetkili bayi olarak, Renault marka araçların tüm modellerini müşterilerimiz için bulunduruyoruz. Müşterilerimiz istedikleri modelleri seçebiliyor ve onlar için getirmemizi isteyebiliyorlar. Renault yetkili bayi hizmetlerimizi satış sonrasında da devam ettiriyor ve servisimizde araçların tüm bakımlarını periyodik olarak takip ediyoruz. Periyodik bakımlar dışında, yaşanılan arıza ve kaza durumlarında her türlü bakım hizmetlerini vererek araçların yenilenmesini sağlıyoruz.

Güvenilir Hizmet

Dacia yetkili bayi olarak, amacımız tüm müşterilerimize güvenilir hizmetler sunabilmektir. Servis bölümümüzde çalışan, mekanik ustalarımız, Dacia ve Renault marka araçlar hakkında tam bilgiye sahiptir. Servisimize gelen araçlardaki arıza durumlarını anında tespit edebiliyor ve doğru müdahalelerle sorunların kısa sürede çözülmesini sağlıyorlar. Güvenilir hizmet anlayışımızda, araçlarda değiştirilmesi gereken parçaların orijinal parçalar ile değiştirilmesini sağlıyoruz. Bu şekilde araç bakımları hizmetlerinin garantili olmasını sağlamış bulunuyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız, Renault servisi olarak hizmet verirken, Renault firmasının Dacia firması ile birleşmesiyle birlikte servis hizmetlerine bu markayı da katmıştır. Dacia servisi hizmetlerimizde de Renault araçlarda olduğu gibi garantili ve güvenli hizmetler sunuyoruz. Personellerimizin satış öncesi ve satış sonrası işlemleri doğru yapmasını sağlamak için gerekli eğitim programlarına katılmalarını sağlıyoruz. Amacımız, müşterilerimize tüm işlem aşamalarında en güvenilir servis hizmetlerini sunabilmektir. Servis hizmetlerimiz kapsamında, Renault ve Dacia marka araçlar için yapılabilecek tüm bakım hizmetleri bulunmaktadır. Yağ değişimi, kaporta, boya bakımları, mekanik sorunların çözümü gibi tüm işlemler bulunmaktadır.

 

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv