BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

 

Araç sahibi olanlar, araba alırken öncelikle, araçların kaporta boya durumlarını incelerler. Bizler servis hizmetlerimizde tüm boya ve kaporta işlemlerimizde özenli iş yapıyor ve yapılan işlemin dıştan anlaşılmamasını sağlıyoruz. İstanbul Küçükçekmece kaporta boya servis hizmetlerimizde Renault başta olmak üzere tüm markalara yapıyoruz. Her türlü bakım ve onarım hizmetlerini verdiğimiz servisimizde oto kaporta boya kontrolü yapıyor, kişilerin alacakları arabalar hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıyoruz.

Servis Bakımları

Firmamız Renault servis bakım hizmetleri verdiği için tüm modellerin her türlü servis bakımlarını kaliteli olarak yapıyoruz. Renault satış sonrası bakımları için firmamız ile görüşebilir ve istediğiniz zaman araçlarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Servisimizde yeterli sayıda teknik bilgiye sahip ustalarımız bulunmaktadır. Araçlarınızın servis hizmetlerinin güvenli ve kaliteli verilebilmesi için elemanlarımızı sürekli eğitimden geçiriyoruz. Yeni modeller için periyodik eğitimlere katılmalarını sağlıyor ve araçlarınızın bakımlarının doğru yapılmasına dikkat ediyoruz. Servisimizde Renault mekanik ürünler bulunmakta, servis hizmetlerimizde müşterilerimizi bekletmeden tüm işlemlerini anında yapmaya çalışmaktayız. Stoklarımızı sürekli güncelliyor ve tüm modeller için ihtiyaç olabilecek ürünlerin bulunmasını sağlıyoruz.

Dacia Bakımları

Firmamız Renault marka araçlar için servis hizmeti verdiğinden beraberinde Dacia marka araçlarında tüm servis hizmetlerini vermektedir. Dacia satış sonrası servis hizmetleri için firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dacia servis bakım işlemleri Renault marka araçlar ile benzerlik göstermektedir. Her iki marka araçta aynı mekanik ürünler kullanılmakta ve servis hizmetleri aynı olmaktadır. İhtiyacınız olan Dacia mekanik ürünler servisimizde her zaman bulunmakta, her türlü arıza kısa süre içerisinde giderilmektedir. Amacımız tüm müşterilerimize en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti verebilmektir.

Yetkili Bayi

Her marka araçlar için en kaliteli servis hizmetleri yetkili bayilerde verilmektedir. Renault yetkili bayi hizmetlerimiz ile sizlere satış ve satış sonrası bakım hizmetleri veriyoruz. Renault marka araç almak istediğinizde ya da kullanmış olduğunuz Renault marka araçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Renault yetkili bayi olarak sizlere satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri özenle veriyor ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlıyoruz. Firmamız, araçlarınız ile ilgili, boya, kaporta, akü, lastik bakımı gibi tüm mekanik bakım hizmetlerini veriyor.

Servis Garantisi

Dacia yetkili bayi hizmetlerini de verdiğimiz iş yerimizde sizlere tüm servis hizmetlerini garantili olarak sunuyoruz. Servisimizde yaptırdığınız tüm işlemler ve aracınızda değiştirilen parçalar servis garantili olarak yapılmaktadır. Ustalarımız yapılan işlem sonrasında, değişen parça sayısı ve parça türüne göre sizlere garanti süreleri hakkında bilgi verecektir. Belirtilen süre içerisinde aracınız aynı arızayı yaparsa, servis hizmetleri ücretsiz olarak verilecek ve arızalı parça ücretsiz olarak garanti kapsamında değiştirilecektir. Firmamız işçilik konusunda da ustalarına güvenmekte ve yapılan her türlü işçilik işlemlerinin garantili olduğunu sizlere belirtmektedir. Araçlarınızın servis bakımlarını yaptıracağınız zaman servis garantisi olup olmadığını öğrenmelisiniz. Firmamız bakımını yaptığı tüm araçlar için servis garantisi vererek hizmetlerini sunmaktadır.

Renault Bakım Servisi

Firmamız İstanbul’da Renault servisi olarak uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Renault ve Dacia marka araçlar aynı firma tarafından üretildiği için firmamız aynı zamanda Dacia servisi olarak da hizmet vermektedir. Hem Renault hem de Dacia marka tüm modellerin satış ve satış sonrası bakım servis hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Her iki markada da aynı ürünler kullanılmakta ve araçlarda benzer arızalar ile karşılaşılabilmektedir. Firmamız, servis görevlilerine eğitimleri verirken, marka ve modellere göre ayrı ayrı eğitimler almalarını sağlamaktadır. Servis hizmetlerimizde gelen tüm araçları önce bilgisayarlı arıza tespit sisteminden geçiriyor ve arızanın doğru tespit edilmesini sağlıyoruz.

 

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv