BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

Oto elektriği ve elektroniği konusunda hem parça temini hem parça montajı hem de servis hizmetlerini en yüksek kalitede sunuyoruz. Dacia ve Renault yetkili bayi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana kar amacını geri planda tutarak müşterilerimizi memnun etmeyi ve yaptığımız işin hakkını vermeyi amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra Dacia ve Renault servisi olarak da araçlarınızın bakım ve onarımlarında da sizlere destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

En Makul Fiyatlar Üzerinden Sunduğumuz Hizmetler

Sizlere sunduğumuz oto elektrik hizmetlerinde en makul fiyatları belirliyoruz. Aynı zamanda makul fiyat politikamıza karşın hizmet kalitemizden de hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Bu sayede makul fiyatlı bir oto elektronik ve elektrik hizmetinin de pek tabii en üstün kalitede olabileceğini, müşterilerine en nitelikli fiyat ve fayda dengesini sağlayabileceğini kanıtlamış oluyoruz. Bunun yanı sıra sizlere sunduğumuz makul fiyatlı hizmetlerimizde personelimiz de profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından hiçbir zaman taviz vermiyor. Nitekim sahip olduğumuz olumlu referansları da bu şekilde elde ediyor, memnun müşteri kitlelerimizi bu şekilde oluşturuyoruz.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Firma olarak sizlere Renault satış sonrası hizmetlerini de sunuyoruz. Araçlarınızı satın aldıktan sonra her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Renault servis bakım hizmetlerinden araçlarınız için ihtiyaç duyacağını yedek parça çeşitlerine kadar pek çok alanda profesyonel ve uygun fiyatlı destek sağlıyoruz. Firmamızın Renault mekanik ürünler yelpazesi de son derece geniş olduğundan dolayı Renault marka araçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz ancak bizim firmamızı ziyaret ettikten sonra bulamayacağınız hiçbir parça söz konusu olmayacaktır. Üstelik bu mekanik ürünlerin tamamı orijinal olmakla beraber araçlarınızla da birebir uyumlu şekilde çalışabilecektir.

Geniş Hizmet Alanımız ile Yanınızdayız

Elbette sadece Renault marka araçlarla sınırlı bir hizmet alanımız yok. Bunun yanı sıra Dacia marka araçlarınız için de profesyonel ve makul fiyatlı bir hizmet sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Dacia satış sonrası hizmetlerinde hem bakım ve onarım benzeri hizmetleri hem de yedek parça temini ve montajını sizler için gerçekleştiriyoruz. Ayrıca her türlü yedek parça ve aksesuarda da orijinal ürünleri sağlayacağımızı, araçlarınız ile birebir uyacak ve sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak kalitede bir hizmet alacağınızı taahhüt ediyoruz. Bu markadaki araçlarınız için beklentilerinizi aşacak en büyük olanaklarımızdan bir diğeri ise Dacia servis bakım. Araçlarınızın bakımlarını usta ellerde yaptırmak istiyor ve sürpriz masraflara tahammül edemiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

En Zengin Seçenekler Burada

Hem Renault hem de Dacia servisi olarak sizlere Dacia mekanik ürünler alanında da son derece zengin seçenekler sunuyoruz. Aracınızda hangi mekanik ürüne ihtiyaç duyarsanız duyun; beklentilerinizi karşılamaktan çok daha öteye gidecek ve uzun süreli, sorunsuz kullanım olanağı sağlayacak parçaları her modele uyacak şekilde bizde bulabilirsiniz. Ayrıca Dacia yetkili bayi olarak bu hizmetlerde aradığınız kaliteden hiçbir zaman yoksun kalmayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Aksesuar Seçenekleri İçin de Doğru Yerdesiniz

Sizlere sunduğumuz hizmetler sadece bunlardan ibaret de değil. Bunun yanı sıra oto aksesuar çeşitlerini de firmamız bünyesinde barındırıyoruz. Araçlarını önemseyen ve daha büyük bir keyifle kullanmak isteyen müşterilerimiz, son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunan, tamamen orijinal ve uzun kullanım ömrü, makul fiyatları ile takdir toplayan oto aksesuarlarımızı inceleyebilir; gönül rahatlığı ile kalitesinden emin olarak satın alabilirler. Ayrıca bu aksesuarlar; pek çok araç marka ve modeline uyumlu olduğundan dolayı da araçlarınızın marka ve modelleri genelde fark etmeksizin beklentilerinizi karşılamak adına yeterli olacaktır.

Küçükçekmece Renault - Dacia yetkili servisi Öz Üçler Otomotiv