BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Randevu alın kusursuz hizmetin keyfini çıkartın

  • gallery 3
  • gallery 1
  • gallery 2
  • gallery 3 848x439 1
  • gallery 1 848x439 1
  • gallery 2 848x439 1

Renault Akü Fiyatları

Motorlu araçlar, enerjilerini akülerden alarak çalışmaktadır. Küçükçekmece Renault servisi olarak aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yedek parçayı firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız, akü fiyatları konusunda, en ekonomik fiyat seçeneklerini müşterilerimize sunmaktadır. Renault marka araçlarınız için satış sonrası tüm bakım ve servis hizmetlerini verdiğimiz için akü, yağ değişimi gibi konularda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bizler, araç sahiplerine doğru ve güvenilir hizmetler vermek için çalışıyor ve hizmet kalitemizi sürekli artırıyoruz.

Dacia marka araçlarda ve tüm araçlar için en uygun akü türleri

Araçlar üzerinde bulunan aküler belirli bir zaman sonra özelliğini kaybetmeye başlayacak ve aracın ihtiyacı olan enerjiyi sağlayamayacaktır. Araç içerisinde oluşabilecek bir şase gibi durumlar ya da araçların uzun süre çalıştırılmaması durumunda aküler bitebilecektir. Aküsü biten bir aracı çalıştırmak için servis görevlilerimiz akü takviye işlemlerini yaparak araçların çalışmasını sağlamaktadır. takviye yapılarak çalıştırılan araçlar, servise kadar rahatlıkla gidebilmekte ya da uzun süre çalışarak, akülerin tekrardan dolmasını sağlayabilmektedir. Dacia marka araçlarda ve tüm araçlar için en uygun akü türlerini servisimiz temin ederek araçlara takma işlemini yapmaktadır.

Renault servis bakım işlemleri

Firmamız servis hizmetleri için kurulmuş ve kendisine Renault servis bakım işlemlerini uygun görmüştür. Renault satış sonrası vermiş olduğu tüm hizmetler kapsamında, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları akü satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Renault mekanik ürünler arasında yer alan tüm ürün çeşitleri, Renault firması tarafından üretilen yedek parçalardan oluşmaktadır. Farklı markalar görünse de, bu markalar Renault tarafından belirlenmekte ve yedek parça üretmeleri sağlanmaktadır.

Dacia Servisi

Ülkemizde Dacia servis bakım hizmetleri, Renault servisleri tarafından verilmektedir. Bizlerde Dacia satış sonrası hizmetlerini veriyor, ülkemizdeki Dacia kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dacia marka araç türleri için farklı özellik ve büyüklüklere sahip akü çeşitlerimiz bulunmakta, bu ürünlerin satışlarını yapmaktayız. Amacımız, müşterilerimizin doğru ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını ve araçlarında doğru ürünleri kullanmalarını sağlamaktır. Dacia mekanik ürünler servisimizde orijinal yedek parça olarak bulunmaktadır. Servis için gelen tüm araçlarda kullandığımız mekanik ürünler orijinal olup, firmamız tarafından servis garantisi verilmektedir. Dacia servisi olarak, çalışan ustalarımız, her model aracın tüm mekanik sistemlerine hakimdir ve doğru müdahaleler yaparak kısa sürede arızaları gidermektedir.

Renault – Dacia yetkili bayi hizmetleri

Ülkemizde bilinen araç markalarına bayilik hizmeti verebilmek için firmaların belirli kriterleri yerine getirmesi gerekir. Bizler tüm kriterleri yerine getirdik ve Renault yetkili bayi hizmetlerini vermeye başladık. Renault ve Dacia markaları aynı firma ürünleri olduğu için bizlerde aynı zamanda Dacia yetkili bayi olarak hizmet veriyoruz. Satın almak istediğiniz Dacia marka araçlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ya da kullanmakta olduğunuz Dacia marka her model aracınızın bakımlarını servisimizde güvenli olarak yaptırabilirsiniz. Renault yetkili bayi olarak sektörümüzde, kendisine güvenen ve güvenli hizmetler sunan bir firmayız. Müşterilerimiz ile satış öncesi başlayan ilişkilerimizi, satış sonrasında da devam ettiriyor ve kendilerine en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Renault – Dacia Servis Kalitesi

İnsanlar kullandıkları araçların sorunsuz olarak çalışmasını istemektedir. Bunun için servis hizmetlerinin kaliteli olarak verildiği yerleri seçmeye çalışırlar. Firmamız Renault servisi hizmetlerinde bölgesinin en kaliteli hizmetler veren bir kuruluşudur. Dacia servisi hizmetlerimizi de aynı personellerimiz ve teknik imkanlarımız ile sunuyoruz. Kullanmış olduğunuz aracınız, Renault ya da Dacia marka ise servisimize gelerek tüm bakımlarını güvenli bir şekilde deneyimli ustalarımıza yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimizi markaya bağlı kalarak veriyor ve her hizmetin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Servis kalitesi hem güven hem de güvenli araç kullanım için önemlidir. Servisimize geldiğinizde, aracınızın sadece arızalı bölümleri değil tüm mekanik bölümleri kontrol edilmekte ve güvenli olması sağlanmaktadır.

 

Fixed Price MOT Test includes a Comprehensive Safety Check